Jedan od najboljih i najkonstantnijih igrača Partizana u protekle tri sezone, Nemanja Miletić, potpisaće novi, višegodišnji ugovor sa klubom, saznaje Objektiv.
Defanzivac, koji je posle sjajnih partija u Humskoj stigao i do reprezenatcije Srbije, ima važeći ugovor sa crno-belima do kraja takmičarske 2020/2021, a nova saradnja bi trebalo da bude oročena do juna 2023, potencijalno i duže, saznaje Objektiv.
Zvanična potvrda očekuje se u naredna dva dana.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs
Miletić je u Partizan stigao iz belgijskog Vesterloa leta 2017. i to kao rešenje na poziciji štopera i beka, ali se ustalio uz desnu aut liniju.
Sa crno-belima je osvojio dva Kupa, a svojim golom u Moldeu je ekipi doneo učešće u grupnoj fazi Lige Evrope ove sezone.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs
Za selekciju Srbije je odigrao tri utakmice.
Već nekoliko prelaznih rokova u nizu se pominjao njegov odlazak iz Humske, ali će on i u narednim sezonama nositi crno-belu opremu i ostati u klubu u kojem je postao jedan od ljubimaca navijača.
Na utakmici protiv Spartak Ždrepčeve krvi 10. marta, bio je i kapiten Partizana.
Izvor: Objektiv.rs
Komentari (0)
Ostavi komentar