Više nije januar, od danas je mesec Veljka Paunovića: Perfekcija srpskog trenera! (VIDEO)

Sjajna predstava tima koji sa klupe vodi naš stručnjak

epa06122272 MLS team head coach Veljko Paunovic shouts to his team during the second half of the Major League Soccer (MLS) All Star match against Real Madrid at Soldier Field in Chicago

Jaunar je mesec Veljka Paunovića.

Reding srpskog stručnjaka je pobedio direktnog konkurenta za plasman u viši rang, ekipu Bornmuta – 3:1.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Paunović je zaokružio sjajan mesec u kojem nije zabeležio nijedan poraz i pokazao je da klub ima ambicije za promociju u Premijer ligu. Januar mu je doneo tri pobede i jedan remi.

Večeras nije bilo dileme. Od samog početka je bilo jasno ko će izađi kao pobednik u meču 26. kola Čempionšipa. Nakon 45 minuta igre rezultat je bio 3:0 za Reding.

Strelci su bili Lorent,  Mekintajer i Žoao  u 43. minutu utakmice. Bornmut je na kraju meča uspeo da ublaži golom Stanislasa.

Srbin iz Beča u duginim bojama doneo pobedu Štutgartu: Trese mreže kao Nikola Žigić! (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs