Jaramaz spektakularnom trojkom odbranio “Arenu”! (VIDEO)

Trojkom uz zvuk sirene, crno beli pobedili Cedevita Olimpiju

Novica Veličković
KK Partizan/Dragana Stjepanović

Uspeo je Partizan da odbrani neosvojivu tvrđavu ove sezone.

U “Areni” pred oko 10 hiljada gledalaca, trojkom u poslednjoj sekundi, Ognjen Jaramaz je doneo pobedu Partizanu ptotiv Cedevita Olimpije 96:95.

Zakomplikovali su crno-beli ovu utakmicu, imali su i +13, ali su na 0,8 sekundi do kraja gosti imali dva poena prednosti.

Bolje su igrači Trinkijerija počeli meč, sredinom prve četvrtine imali 13:5, ali su uzvratili gosti serijom 2:14. Na odmor se otišlo rezultatom 53:45.

U drugom poluvremenu se igralo ponovo na koš više, imali su prilike košarkaši Partizana da na miru privedu utakmicu kraju, ali to nisu uspeli. Nošeni odličnom igrom Jake Blažiča, hrvatsko-slovenački klub je sustigao prednost i ušlo se u neizvesnu završnicu.

Ipak, uz dosta sreće crno beli ipak osvajaju važna dva boda i izbijaju na čelo tabele ABA lige, budući da je Budućnost ranije poražena od Krke.

Pogledajte neverovatnu trojku Ognjena Jaramaza!

Izvor: Objektiv