Pevačica Zorica Marković poznata je po britkom jeziku, ali i kao veliki domaćin.
Bivša zadrugarka goste uvek dočeka kako dolikuje, kako u svom domu, tako i u svojoj kafani. Markovićeva je otvorila vrata svoga doma i pokazala neke od njenih najprivatnijih kutaka!
Zorica u svojoj porodičnoj kući živi sa svojim sinovima, ali kako kaže često nisu skupa zbog poslovnih obaveza, ili su u stanu koji imaju u centru Beograda.
U naselju Jajinci pevačica ima čak tri kuće, frizerski i kozmetički salon. Tvrdi da je skromna i da se nikada nije hvalila onim što ima, ali da je sve pošteno zaradila i da se svaki njen trud isplatio.
Poznato je kako je Markovićeva bila u gotovo svim domaćim rijaliti-formatima, a ističe kako je za to bitno biti psihički stabilan, a sam angažman na takvim projektima shvatiti kao igru.
– Novac od rijalitija može da bude jako dobar, i ako znaš pametno da ga uložiš onda i treba da se igraš. Ukoliko si ušao bez cilja i razloga, džaba si gubio svoje vreme – rekla je Zorica.
Izvor: Alo
Komentari (0)
Ostavi komentar